צרו קשר לשיחת מוח קצרה ללא עלות    053.521.5124   shirleypolak70@gmail.com
נעים להכיר
אודותיי
שרותי המוח שלי
חוות דעת
מאמרים / בלוג
דברו איתי


"The best freedom we have is that we can start a new life every day"
הספר החדש שלך.
לפרטים ורכישה:

מה אתה אומר לעצמך ומה יוצא לך מזה

איזה כייף שהחלטתם לעבור מ'מוח נכון' ל'מוח מדוייק', ולשקול להעזר בי כמלווה אתכם לתוצאות מדוייקות בחיים.
אני מחויבת תוצאות!

איתי אתם לא נפגשים בכדי ללמוד ולהוסיף ידע לקופסא שלכם בראש אלא איתי אתם מונעים קדימה, משתמשים בידע בשטח, בונים יסודות חזקים יותר ועולים לגובה בחיים.

תדמיינו אתכם חיים נכון... אומרים, עושים, יוצרים, חושבים, רוצים, אוהבים - כך שכולם מבינים אתכם, כמו שאמורים לחיות, כמו שלימדו אתכם החיים, כמו שכבר אתם עושים הרבה הרבה זמן… זה לא רע או טוב זה פשוט לא ההכי שלכם.
ועכשיו דמיינו אתכם חיים במדוייק… אומרים, עושים, יוצרים, חושבים, רוצים, אוהבים – כשאתם חיים בזרימה, בלי מאמץ, בלי בזבוז אנרגיה וזמן. ולחלוטין לא מתוך אי אכפתיות לסביבה, תחרות או השוואה, אלא מתוך חיזוק ודיוק היחודיות שבכם והאני האמיתי שלכם. חיים בשפה שלכם, באני שלכם, בקצב שלכם, בהכרה האישית שלכם אתכם, מבלי להילחם ולהוכיח.

אז נעים מאד,
הסיפור שלי מתחיל עוד בהיותי בגיל תשע, כשהערתי להוריי לראשונה כיצד להשתמש באופן חשיבה טוב יותר עם אחי התאום. הוריי לא התלהבו מהתערבותי בחינוך שלהם, אך לא נבהלתי, אלא דווקא התלהבתי מהתגלית שלי לגבי יכולתי המדויקת להשתמש במוח.

זו הייתה הפעם הראשונה שהתעניינתי באופן שבו בני אדם יכולים לשנות את אופן החשיבה שלהם ובעקבותיו, את התפיסות ואת ההתנהגות שלהם. בגיל 27 החלתי להשתתף בסופי שבוע במסגרת Forum Landmark The בישראל ולאחר מכן לעזור בהנחייתם, ובד בבד החלתי את לימודי התואר שלי בפסיכולוגיה.

כיום, אני בת 49 ומאחורי ניסיון של כ-20 שנה בארצות הברית וכארבע שנים נוספות בישראל כמפתחת מוח לשינוי מחשבתי.
במסגרת תפקידי סייעתי לרבים ללמוד ולדבר ׳מוח מדויק׳ -"מה אמרתי לעצמי ומה יצא לי מזה". למדו איך לחשוב ולא מה לחשוב והחלו מנהלים חיים אנרגטיים, מאוזנים ומדויקים.
התשוקה שלי לתחום ניהול מבנה המוח וניסיוני האישי הובילו אותי לבטא את כישרונתי מול מאות לקוחות ועשרות אירגונים במגוון דרכים בארץ ובחוץ לארץ: מפגשי פיתוח מוח פרטיים, קורסי 'כוח המוח', הרצאות על המוח, סדנאות אופן חשיבה לקבוצות, אבחון וליווי תוך ארגוני, השתתפות בתוכניות רדיו ופרסום מאמרים בכתבי עת ובעיתונים באנגלית ובעברית.

עכשיו אחרי שהבנתם לאן אני רוצה לקחת אתכם - למה אתם מחכים?


חוות הדעת


מזמינה אותך לשיחת מוח קצרה ללא עלות
053.521.5124“If you really want to help this world, what you will have to do is teach how to live in it”

Joseph Campbellבואו נתחיל!

מזמינה אותך לשיחת מוח קצרה ללא עלות

053.521.5124